Anasayfa

Sıkça Sorulan Sorular

tuvval.com nasıl çalışır?

Tasarımcılar;

tuvval.com olarak yaratıcı bir sürece kapılmanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz en baştan tasarladığınızı tasarımlarınızı ya da mevcutta var olan tasarımınızı yayınlamanıza olanak sağlayarak, bu süreçte para kazanabilirsiniz.

tuvval.com a tasarımcı olarak kaydolabilir ve sanatını yükleyebilirsin.

Sanatının uygulanacağı ürünlere karar verebilirsin – ürünün rengi tasarımın yerleştirileceği yer…

Sanatına akılda kalıcı bir isim, açıklama ve tagler ekledikten sonra tuvval.com da hemen satışa sunabilirsin.

Müşteriler;

Müşteriler tuvval.com üzerinden favori tasarımlarını beğenir ve onlarca üründen istediği ile eşleştirir.

Tuvval müşterinin beğendiği ürüne tasarımı basar ve müşteriye kargolar.

Satış sonrası tuvval tasarımcının hesabına komisyonunu geçer ve her ayın başında tuvval tasarımcıların banka hesaplarına ödeme yapar.

Nasıl tasarımcı olurum?
tuvval.com hesabın yoksa hemen tasarımcı hesabı açabilirsin. Eğer müşteri hesabın varsa sanatını sat tuşuna basarak hemen tasarımcı olabilirsin. Eğer tasarımcı olmakla ilgili başka soruların varsa her zaman info@tuvval.com adresinden bize email gönderebilirsin.
Tasarımcılara nasıl ödeme yapılır?
tuvval.com da satış yapan tasarımcılar sattıkları her üründen komisyon alırlar ve her ayın sonunda minimum hesap bakiyesini (tasarımcı hesabım sayfasından görüntülenebilir) geçen tasarımcılara ödeme yapılır.
Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
Siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmeden önce alıcı bilgilerini, gönderim tarih ve saatini Siparişlerim bölümünden değiştirebilirsiniz. Hazırlık aşamasına geçen siparişlerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, bize ulaşın sayfasındaki iletişim kanallarımızdan birini tercih ederek talebinizi iletebilirsiniz.
tuvval.com’daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?
tuvval.com’a üye olurken bildireceğiniz e-posta adresinize belirli periyotlarla sitemizdeki fırsatlar konusunda bilgilendirme gönderilmektedir. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.
Kredi kart bilgilerimi saklıyor musunuz?
Kredi kartı bilgileriniz Tuvval Yazılım Ticaret Ltd. Şti. tarafından saklanmamaktadır.
tuvval.com’dan satın almış olduğum ürünleri iade edebilir miyim?
tuvval.com’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. i. Fatura tarihi 30 günü geçmemiş, ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte faturanız arkasında bulunan iade formunu doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. ii. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 2 (iki) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.
tuvval.com’dan vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?
Siparişiniz üretime girmemişse, e-posta (info@tuvval.com) ile talebinizi iletebilirsin. Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.
Kargom elime ulaşmadı ne yapmalıyım?
Öncelikle siparişinin durumunu görmek için siparişlerim sayfasında Kargom Nerede linkine tıklamalısın. Çünkü kargo adrese gitmiş ve alıcıya ulaşamamış olabilir. Bu durumda siparişin, ilgili kargo şubesinde bekliyordur. Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutma. Tüm bu aşamaları kontrol ettikten sonra, siparişinden hala haber alamıyorsan, info@tuvval.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsin.
Teslimat süresi nedir?
tuvval.com’da satılan tüm ürünler size özel olarak seçtiğiniz renk/model/beden üretilerek 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1-2 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 2 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09:00-18:00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.